Lijst gemaakt op: 16-07-2023 09:55:46

Ring 1 Pony's: 1 Po - B - 2 Po - M/Z/ZZ 1e Proef
Ring 2 Pony's: 1 Po - B - 2 Po - M/Z/ZZ 2e Proef
Ring 3 Pony's: 1 Po - L- 2 Po - B/L 1e Proef
Ring 4 Pony's: 1 Po - L - 2 Po - B/L 2e Proef
Ring 1 Paarden: 1 Pa - B/M/Z/ZZ - 1e Proef
Ring 2 Paarden: 1 Pa - B/M/Z/ZZ - 2e Proef
Ring 3 1Pa -L - 1 Po - M/Z/ZZ - 2 Pa - B/L/M/Z/ZZ 1e Proef
Ring 4 1Pa -L - 1 Po - M/Z/ZZ - 2 Pa - B/L/M/Z/ZZ 2e Proef
Hoofdterrein 1 Vaardigheid alle klasse

Pony's: 1 Po - B - 2 Po - M/Z/ZZ 1e Proef

Ring 1
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Roon, A.T.J. v.
Jury bij H: Nawijn - Koot, H.M.

B/1sp-po, proef 73 (17 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenB1-po66,583204,5 (1)195 (4)
2Evy van OortNebo Glyn's BiertjeB1-po65,167191,5 (2)199,5 (1)
3Gerlinda Vrijhof - van den BergBibiB1-po64,083188,5 (3)196 (2)
4Rian Van ArkelWild woud's ElroyB1-po63,250185 (5)194,5 (5)
5Wim Van den BrinkBarryB1-po62,250178 (7)195,5 (3)
 
6Jorn van OlstWoldbergs DeejayB1-po61,750188,5 (4)182 (8)
7Nienke Van VelthovenJoyB1-po59,500175,5 (8)181,5 (9)
8Lobke WeijersReflectionB1-po59,417181,5 (6)175 (11)
9Sanne KruisselbrinkKaj L.HB1-po58,750170 (11)182,5 (6)
10Monique BrouwerDon DiegoB1-po58,750170,5 (10)182 (7)
11Amke PastoorsMiniB1-po57,667172 (9)174 (12)
12Anouk Van de BeekPlanteels JoyaB1-po57,083165,5 (12)177 (10)
13Ries BrouwerSjaakB1-po56,000163 (13)173 (13)
14Marius MontaubanLeandrosB1-po54,833161,5 (14)167,5 (15)
15Onne VerheulTomTomB1-po52,333146 (15)168 (14)
16Noelle den BoesterdSherenB1-po51,417143,5 (16)165 (17)
17Natasja Verheul - ZegelQuintoB1-po51,333141,5 (17)166,5 (16)

ZMZZ/2sp-po, proef 87/83/79 (6 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Annette NeijenhuisGigant van Stal Jachtlust, Hero van Stal JachtlustZZ2-po62,583185,5 (1)190 (1)
2Wim Van den BrinkFlip, PeukZ2-po60,167180 (2)181 (3)
 
3Aart-jan JansenFlip, PerryM2-po59,500173 (4)184 (2)
4Kessy Schrijver - De FeberWarmtebron's Mister Sandman, Warmtebron's Mister BlueM2-po59,083176,5 (3)178 (4)
5Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)M2-po57,833169,5 (5)177,5 (5)
6Sascha OtterZipper, CarlosZ2-po54,917159,5 (6)170 (6)

Terug naar de top

Pony's: 1 Po - B - 2 Po - M/Z/ZZ 2e Proef

Ring 2
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 09:20

Jury bij C: Maas, J.H.E.G.
Jury bij H: Schuiling, R.M.J.

B/1sp-po, proef 74 (17 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenB1-po69,917205,5 (3)214 (1)
2Evy van OortNebo Glyn's BiertjeB1-po69,583218,5 (1)199 (5)
3Rian Van ArkelWild woud's ElroyB1-po66,583197 (6)202,5 (3)
4Monique BrouwerDon DiegoB1-po65,250187 (10)204,5 (2)
5Lobke WeijersReflectionB1-po64,917193 (8)196,5 (6)
 
6Sanne KruisselbrinkKaj L.HB1-po64,417187 (11)199,5 (4)
7Jorn van OlstWoldbergs DeejayB1-po64,333199 (4)187 (7)
8Ries BrouwerSjaakB1-po63,500206 (2)175 (12)
9Nienke Van VelthovenJoyB1-po63,000198,5 (5)179,5 (10)
10Gerlinda Vrijhof - van den BergBibiB1-po62,500194 (7)181 (9)
11Wim Van den BrinkBarryB1-po61,917187,5 (9)184 (8)
12Anouk Van de BeekPlanteels JoyaB1-po60,000185 (13)175 (13)
13Amke PastoorsMiniB1-po59,917182,5 (14)177 (11)
14Onne VerheulTomTomB1-po58,500187 (12)164 (14)
15Marius MontaubanLeandrosB1-po55,250167,5 (17)164 (15)
16Natasja Verheul - ZegelQuintoB1-po54,750172,5 (16)156 (16)
17Noelle den BoesterdSherenB1-po52,333173,5 (15)140,5 (17)

MZZZ/2sp-po, proef 80/84/88 (6 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Aart-jan JansenFlip, PerryM2-po66,750206 (1)194,5 (1)
2Wim Van den BrinkFlip, PeukZ2-po63,583196,5 (2)185 (3)
 
3Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)M2-po63,417190,5 (5)190 (2)
4Annette NeijenhuisGigant van Stal Jachtlust, Hero van Stal JachtlustZZ2-po62,500195 (3)180 (5)
5Kessy Schrijver - De FeberWarmtebron's Mister Sandman, Warmtebron's Mister BlueM2-po62,167190 (6)183 (4)
6Sascha OtterZipper, CarlosZ2-po57,000193,5 (4)148,5 (6)

Terug naar de top

Pony's: 1 Po - L- 2 Po - B/L 1e Proef

Ring 3
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Mark - Kabel, Y.C. Van der
Jury bij H: Wilbrink - Brinkman, G.J.

L/1sp-po, proef 75 (9 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Oniek van OlstShadow v.d. DamsingelL1-po63,833184,5 (3)198,5 (1)
2Anouk De GeijterLennoxL1-po62,750185,5 (1)191 (3)
3Lobke WeijersKjni van LisanL1-po62,667184 (4)192 (2)
 
4Leny de Wit-HazelegerOberonL1-po60,500182,5 (6)180,5 (4)
5Marille FeenstraCashL1-po60,167185 (2)176 (5)
6Denise WassinkRicoL1-po58,333178,5 (7)171,5 (6)
7Ranita JansenTistoL1-po57,000183 (5)159 (9)
8Anita Schottink - HagreisPuur AceL1-po55,750174 (8)160,5 (8)
9Jan DerksenSulaatik's Show-menL1-po54,500164 (9)163 (7)
xSanne KooiKrtysL1-poNG  

BL/2sp-po, proef 73/75 (12 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Femke BootLibero van Stal 't Olland, Kate van de KoerbergB2-po67,417201 (2)203,5 (1)
2Ank WickelZodiac, ZorroL2-po66,333205,5 (1)192,5 (3)
3Ischa VinkIwan, SamL2-po64,500196,5 (4)190,5 (4)
 
4Danielle Van TuijlKjilliann, WallyL2-po63,167199 (3)180 (6)
5Gerlinda Vrijhof - van den BergLars B, BaileyB2-po61,917190 (5)181,5 (5)
6Mary Bakker - Van BijnenSellemshoeve Youri, Rianwyn ArmaniL2-po61,833176,5 (8)194,5 (2)
7Marlou PostmaSharonahoeve Ian, Thunder's RenzL2-po61,417190 (6)178,5 (7)
8Marjolein van Tuijl - JansenElmo, FuryL2-po56,750179 (7)161,5 (10)
9Rein HazelaarDalco, JoepB2-po55,417168 (10)164,5 (9)
10Jan Van SlotenHEGELSHOF'S DAPHNE, HEGELSHOF'S ROOSB2-po54,917163,5 (11)166 (8)
11Stacey Van den AkkerMr Boots, Mr GreyB2-po52,250169 (9)144,5 (11)
12Haico JanssenJannes, CodraB2-po48,750155 (12)137,5 (12)

Terug naar de top

Pony's: 1 Po - L - 2 Po - B/L 2e Proef

Ring 4
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 09:20

Jury bij C: Koning, H.L. de
Jury bij H: Hulst - Bakker, W.L. Van

L/1sp-po, proef 76 (9 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Oniek van OlstShadow v.d. DamsingelL1-po68,833205 (2)208 (1)
2Marille FeenstraCashL1-po68,167203 (3)206 (2)
3Anouk De GeijterLennoxL1-po65,500205,5 (1)187,5 (3)
 
4Leny de Wit-HazelegerOberonL1-po64,083199,5 (4)185 (4)
5Lobke WeijersKjni van LisanL1-po62,500193,5 (5)181,5 (6)
6Denise WassinkRicoL1-po61,333185 (8)183 (5)
7Ranita JansenTistoL1-po60,917190 (7)175,5 (8)
8Anita Schottink - HagreisPuur AceL1-po60,250192,5 (6)169 (9)
9Jan DerksenSulaatik's Show-menL1-po59,833182,5 (9)176,5 (7)
xSanne KooiKrtysL1-poNG  

BL/2sp-po, proef 76/74 (12 spannen)
RangRuiterPonyKl.Cat.prc.CH
1Ank WickelZodiac, ZorroL2-po69,917213 (1)206,5 (1)
2Ischa VinkIwan, SamL2-po65,417192,5 (4)200 (2)
 Gerlinda Vrijhof - van den BergLars B, BaileyB2-po65,417206,5 (2)186 (6)
 
4Marlou PostmaSharonahoeve Ian, Thunder's RenzL2-po64,500198 (3)189 (4)
5Femke BootLibero van Stal 't Olland, Kate van de KoerbergB2-po64,083190,5 (5)194 (3)
6Danielle Van TuijlKjilliann, WallyL2-po62,083185,5 (6)187 (5)
7Rein HazelaarDalco, JoepB2-po58,250184 (7)165,5 (7)
8Jan Van SlotenHEGELSHOF'S DAPHNE, HEGELSHOF'S ROOSB2-po57,250182 (8)161,5 (9)
9Marjolein van Tuijl - JansenElmo, FuryL2-po56,750177 (9)163,5 (8)
10Stacey Van den AkkerMr Boots, Mr GreyB2-po54,417172 (10)154,5 (11)
11Mary Bakker - Van BijnenSellemshoeve Youri, Rianwyn ArmaniL2-po53,583162,5 (12)159 (10)
12Haico JanssenJannes, CodraB2-po52,250167 (11)146,5 (12)

Terug naar de top

Paarden: 1 Pa - B/M/Z/ZZ - 1e Proef

Ring 1
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Haleber, S.
Jury bij H: Veldboom - Bulten, J.

B/1sp-pa, proef 73 (12 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Heidi Berger - Ten HoveNeroB1-pa68,333195,5 (1)214,5 (1)
2Joost van SoestForever SpecialB1-pa62,333189 (3)185 (4)
3Ymke Slump - van der SpoelMercuryB1-pa62,250187,5 (4)186 (3)
 
4Imke van KerkhofMylano EB1-pa61,417181,5 (6)187 (2)
5Liedewij GelderblomAbdullah-HB1-pa60,917193 (2)172,5 (7)
6Anne IJffMade By MannoB1-pa60,250178 (8)183,5 (5)
7Rudie ter HaarTjaldrikB1-pa59,917187 (5)172,5 (8)
8Pim MauriksilB1-pa59,083180,5 (7)174 (6)
9Remco KrouwelFrisoB1-pa56,417175 (10)163,5 (10)
10Remco KrouwelDJ HannesB1-pa56,167176,5 (9)160,5 (11)
11Kees Van TurnhoutTangoB1-pa56,083166,5 (11)170 (9)
12Mardie van den HaterExperianB1-pa51,750161,5 (12)149 (12)

M/1sp-pa, proef 77 (4 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Wilco WassinkIcoletM1-pa67,250189,5 (1)214 (1)
 
2Inge WinterJurianaM1-pa64,000179 (3)205 (2)
3Koen WilhelmMariskaM1-pa61,833186 (2)185 (3)
4Erik Van den BoschElyviaM1-pa57,167165,5 (4)177,5 (4)

ZZZ/1sp-pa, proef 85/81 (9 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Henk OosterinkDream StarZZ1-pa68,917194,5 (2)219 (1)
2Judith Olsman - HansGentleZ1-pa68,583196 (1)215,5 (2)
3Mellanie BertelkampJilldriniZZ1-pa67,250191 (3)212,5 (3)
 
4Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZZ1-pa65,250187,5 (5)204 (4)
5Bouke GrijpstraVienna Fan FallingasateZZ1-pa64,250186,5 (6)199 (6)
6Albert HooyerByouxZZ1-pa62,917188 (4)189,5 (7)
7Hans OuwerslootCocoZZ1-pa62,667175,5 (8)200,5 (5)
8Wienik LokhorstIdoolZ1-pa60,083178,5 (7)182 (8)
9John HolWantedZZ1-pa56,417168,5 (9)170 (9)

Terug naar de top

Paarden: 1 Pa - B/M/Z/ZZ - 2e Proef

Ring 2
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 13:20

Jury bij C: Schellekens, W.A.M.
Jury bij H: Versendaal, H. Van

B/1sp-pa, proef 74 (12 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Imke van KerkhofMylano EB1-pa67,500201 (1)204 (2)
2Heidi Berger - Ten HoveNeroB1-pa67,417200 (2)204,5 (1)
3Ymke Slump - van der SpoelMercuryB1-pa64,167189 (7)196 (3)
 
4Anne IJffMade By MannoB1-pa63,333196 (3)184 (6)
5Remco KrouwelFrisoB1-pa62,750193 (4)183,5 (7)
6Joost van SoestForever SpecialB1-pa62,417189,5 (6)185 (5)
7Pim MauriksilB1-pa62,250184,5 (9)189 (4)
8Liedewij GelderblomAbdullah-HB1-pa59,250192,5 (5)163 (11)
9Mardie van den HaterExperianB1-pa59,000173 (11)181 (8)
10Rudie ter HaarTjaldrikB1-pa58,917188,5 (8)165 (10)
11Remco KrouwelDJ HannesB1-pa57,750179,5 (10)167 (9)
12Kees Van TurnhoutTangoB1-pa54,500167 (12)160 (12)

M/1sp-pa, proef 78 (4 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Inge WinterJurianaM1-pa66,500197,5 (2)201,5 (1)
 
2Wilco WassinkIcoletM1-pa65,750202 (1)192,5 (2)
3Koen WilhelmMariskaM1-pa64,083196,5 (3)188 (3)
4Erik Van den BoschElyviaM1-pa61,417194 (4)174,5 (4)

ZZZ/1sp-pa, proef 86/82 (9 spannen)
RangRuiterPaardKl.Cat.prc.CH
1Henk OosterinkDream StarZZ1-pa70,167204 (1)217 (1)
2Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZZ1-pa67,167199,5 (3)203,5 (2)
3Wienik LokhorstIdoolZ1-pa67,083204 (1)198,5 (3)
 
4Judith Olsman - HansGentleZ1-pa65,000195,5 (4)194,5 (5)
5Hans OuwerslootCocoZZ1-pa64,750191 (6)197,5 (4)
6Mellanie BertelkampJilldriniZZ1-pa64,250193,5 (5)192 (7)
7Albert HooyerByouxZZ1-pa61,917182,5 (7)189 (9)
8John HolWantedZZ1-pa61,750177 (8)193,5 (6)
9Bouke GrijpstraVienna Fan FallingasateZZ1-pa61,083176 (9)190,5 (8)

Terug naar de top

1Pa -L - 1 Po - M/Z/ZZ - 2 Pa - B/L/M/Z/ZZ 1e Proef

Ring 3
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 12:45

Jury bij C: Buyserd - Brandwijk, R.
Jury bij H: Wienesen - Thorbecke, A.C.

L/1sp-pa, proef 75 (8 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Ymke Slump - van der SpoelIron LadyL1-pa65,583200,5 (1)193 (1)
2Karin Van MiddendorpMadelonL1-pa64,833199 (2)190 (3)
 
3Manoek Van EwijkNora JaneL1-pa63,917193,5 (4)190 (2)
4Edwin Van TurnhoutGentle BoyL1-pa62,083198,5 (3)174 (4)
5Suzanne RomanCasanovaL1-pa58,083176 (5)172,5 (5)
6Wito MinkStal Hulkesteijn's OtisL1-pa57,333171,5 (6)172,5 (6)
7Maritte De FouwJannes M 421L1-pa56,500168 (8)171 (7)
8Marco KalkhovenEmmaL1-pa53,833169,5 (7)153,5 (8)

M/1sp-po, proef 77 (7 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Jolanda Schimmel - GaasbeekToppieM1-po64,000190,5 (2)193,5 (2)
2Janneke Den HartogSunshineM1-po63,667191,5 (1)190,5 (3)
 
3Yvonne Roman - van HarskampLarsM1-po62,917181,5 (3)196 (1)
4Fenna HendriksArthurM1-po58,417173 (6)177,5 (4)
5Heidi van MeertenThomM1-po58,250174 (5)175,5 (5)
6Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodM1-po57,583174,5 (4)171 (6)
7Marieke Witteveen - VersluisDiamondM1-po54,333168,5 (7)157,5 (7)

ZZZ/1sp-po, proef 81/85 (8 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Jolanda Schimmel - GaasbeekAlt Feart's HotseZ1-po66,917202 (1)199,5 (1)
2Irma Bolt - ElferinkRozalieZ1-po65,083191 (2)199,5 (1)
 
3Manoek Van EwijkDarlincaZZ1-po62,500179 (5)196 (3)
4Sjanne UittenbogertRicoZZ1-po62,500180,5 (4)194,5 (4)
5Sjanne UittenbogertGuusZ1-po61,333186,5 (3)181,5 (7)
6Linda VoskampTwickels JolieZ1-po60,250175 (6)186,5 (5)
7Denise WassinkJoepZ1-po58,750170,5 (7)182 (6)
8Marjolein JonkerJarvikZ1-po58,333169 (8)181 (8)

BLMZZZ/2sp-pa, proef 79/73/75 (5 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Wito MinkBauke, Harley SM2-pa63,500184 (3)197 (1)
2Sanne De LangDelphine, LardaB2-pa62,333188 (1)186 (2)
 
3Herman SimmelinkJelle S. Van Veld Olthof, Hilke S. Van Veld OlthofL2-pa59,167184,5 (2)170,5 (4)
4Rick RobbersStal Hulkesteijn's Jarno, EagleB2-pa57,500173,5 (5)171,5 (3)
 Henk van der WeerdBlakt's Django, RomanM2-pa57,500174,5 (4)170,5 (5)

Terug naar de top

1Pa -L - 1 Po - M/Z/ZZ - 2 Pa - B/L/M/Z/ZZ 2e Proef

Ring 4
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 13:05

Jury bij C: Doelen, F.A.S. van der
Jury bij H: Goetheer, H.W.

L/1sp-pa, proef 76 (8 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Ymke Slump - van der SpoelIron LadyL1-pa70,167212,5 (1)208,5 (1)
2Karin Van MiddendorpMadelonL1-pa65,417203,5 (2)189 (2)
 
3Manoek Van EwijkNora JaneL1-pa64,500201,5 (3)185,5 (3)
4Wito MinkStal Hulkesteijn's OtisL1-pa62,583190 (5)185,5 (4)
5Edwin Van TurnhoutGentle BoyL1-pa61,417187,5 (7)181 (5)
6Maritte De FouwJannes M 421L1-pa61,417191,5 (4)177 (6)
7Marco KalkhovenEmmaL1-pa59,750189 (6)169,5 (8)
8Suzanne RomanCasanovaL1-pa58,667180 (8)172 (7)

M/1sp-po, proef 78 (7 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Jolanda Schimmel - GaasbeekToppieM1-po65,167202 (2)189 (3)
2Marieke Witteveen - VersluisDiamondM1-po65,167201,5 (3)189,5 (2)
 
3Yvonne Roman - van HarskampLarsM1-po64,917206,5 (1)183 (6)
4Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodM1-po64,917195,5 (4)194 (1)
5Fenna HendriksArthurM1-po63,250195 (5)184,5 (5)
6Heidi van MeertenThomM1-po62,667189 (7)187 (4)
7Janneke Den HartogSunshineM1-po62,250192 (6)181,5 (7)

ZZZ/1sp-po, proef 82/86 (8 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Jolanda Schimmel - GaasbeekAlt Feart's HotseZ1-po69,417214 (1)202,5 (2)
2Linda VoskampTwickels JolieZ1-po69,333209,5 (2)206,5 (1)
 
3Irma Bolt - ElferinkRozalieZ1-po65,833202,5 (5)192,5 (4)
4Sjanne UittenbogertRicoZZ1-po65,750205,5 (3)189 (5)
5Sjanne UittenbogertGuusZ1-po65,083205,5 (4)185 (6)
6Manoek Van EwijkDarlincaZZ1-po62,917183,5 (6)194 (3)
7Denise WassinkJoepZ1-po58,917183,5 (7)170 (8)
8Marjolein JonkerJarvikZ1-po58,750177,5 (8)175 (7)

BLMZZZ/2sp-pa, proef 80/74/76 (5 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.prc.CH
1Wito MinkBauke, Harley SM2-pa67,417207,5 (1)197 (1)
2Henk van der WeerdBlakt's Django, RomanM2-pa63,250194 (2)185,5 (3)
 
3Sanne De LangDelphine, LardaB2-pa62,250181,5 (5)192 (2)
4Herman SimmelinkJelle S. Van Veld Olthof, Hilke S. Van Veld OlthofL2-pa61,667190 (3)180 (5)
5Rick RobbersStal Hulkesteijn's Jarno, EagleB2-pa60,917183 (4)182,5 (4)

Terug naar de top

Afvaardiging Vaardigheid Hippiade Mennen
1 PO L  11 1 PA L   8
1 PO M  6 1 PA M   3
1 PO Z  5 1 PA Z / ZZ   4
1 PO ZZ  4 2 PO L   4
1POs L t/m ZZ  2 2 PO M t/m ZZ   5
2 PA L t/m ZZ   6



Hoofdterrein 1
Datum: 15-07-2023
Aanvang: 10:00

Jury: Fokker - Hofman, M.E.
Jury: Maat, E. Ter

LMZZZ/sul-po (9 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Lysanne GoedkoopUkkieMs-po0147,13184,94
2Fenna HendriksArthurZZs-po0126,82369,01
3Natasja Verheul - ZegelPeerkeZZs-po0132,41370,46
 
4Lysanne GoedkoopFinlyLs-po0152,6213,75102,46
5Petra AchtereekteLookiMs-po3120,16  
6Amke PastoorsMiniLs-po3136,66  
7Lobke WeijersKjni van LisanLs-po3150  
8Petra AchtereekteMiss MollyZs-po6124,27  
9Lobke WeijersReflectionLs-po6143,25  

L/1sp-po (10 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Nienke Van VelthovenJoyL1-po3132,5  
2Anita Schottink - HagreisPuur AceL1-po3,05154,09  
3Noelle den BoesterdSherenL1-po6139,08  
 
4Wim Van den BrinkBarryL1-po6142,87  
5Rian Van ArkelWild woud's ElroyL1-po6146,86  
6Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenL1-po6151,15  
7Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodL1-po7,9157,71  
8Anouk Van de BeekPlanteels JoyaL1-po9134,74  
9Ries BrouwerSjaakL1-po15152,78  
10Jan DerksenSulaatik's Show-menL1-po33,4196,72  
xEvy van OortNebo Glyn's BiertjeL1-poNG   

M/1sp-po (16 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Jolanda Schimmel - GaasbeekAlt Feart's HotseM1-po0139,91675,42
2Anouk De GeijterLennoxM1-po2,9157,71  
3Denise WassinkRicoM1-po3141,4  
4Oniek van OlstShadow v.d. DamsingelM1-po3144,62  
 
5Marius MontaubanLeandrosM1-po3150,73  
6Natasja Verheul - ZegelQuintoM1-po3,7153,32  
7Onne VerheulZomerdijks LawrenceM1-po7,25160,43  
8Marlou PostmaThunder's RenzM1-po9139,73  
9Sjanne UittenbogertGuusM1-po9147,62  
10Heidi van MeertenThomM1-po9,1152,13  
11Irma Bolt - ElferinkRozalieM1-po9,1158,12  
12Jorn van OlstWoldbergs DeejayM1-po12145,99  
13Janneke Den HartogSunshineM1-po13,5160,93  
14Onne VerheulTomTomM1-po43,3208,6  
xMarille FeenstraCashM1-poUit10   
 Manoek Van EwijkDarlincaM1-poUit10   
 Jorn van OlstMilford Fair Harvest MoonM1-poNG   

Z/1sp-po (7 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Geert Van DijkWoldberg's PassadenaZ1-po3135,08  
2Lisanne van MeertenThomZ1-po9132,99  
 
3Marieke Witteveen - VersluisDiamondZ1-po9,2158,35  
4Yvonne Roman - van HarskampLarsZ1-po10,8155,6  
5Jolanda Schimmel - GaasbeekToppieZ1-po12137,52  
6Ranita JansenTistoZ1-po12145,69  
7Tony GorissenSydneyZ1-po15,25158,42  

ZZ/1sp-po (6 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Sjanne UittenbogertRicoZZ1-po2,85145,63  
2Lisanne van MeertenJustineZZ1-po3137,98  
 
3Denise WassinkJoepZZ1-po4,95143,85  
4Geert Van DijkLady LunaZZ1-po6,6141,11  
5Onne VerheulKompas GerwinZZ1-po13153,97  
xNatasja Verheul - ZegelPeerkeZZ1-poUit10   

L/1sp-pa (20 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Edwin Van TurnhoutGentle BoyL1-pa3142,99  
2Imke van KerkhofVlekL1-pa3147,37  
3Mardie van den HaterExperianL1-pa6140,59  
4Anne IJffMade By MannoL1-pa6150,85  
5Mirjam Hooyer - Ten BroekeAmyL1-pa6153,06  
 
6Kees Van TurnhoutTangoL1-pa6,65161,24  
7Imke van KerkhofMylano EL1-pa7155,91  
8Maritte De FouwJannes M 421L1-pa9,6155,14  
9Mellanie BertelkampJilldriniL1-pa9,8155,55  
10Koen WilhelmMariskaL1-pa12152,7  
11Heidi Berger - Ten HoveNeroL1-pa12,4166,72  
12Manoek Van EwijkNora JaneL1-pa13,5162,93  
13Inge WinterJurianaL1-pa14163,93  
14Remco KrouwelFrisoL1-pa15,95167,83  
15Pim MauriksilL1-pa17,2170,36  
16Joost van SoestForever SpecialL1-pa18150,4  
17Rudie ter HaarTjaldrikL1-pa19,05180,02  
18Marco KalkhovenEmmaL1-pa24,85185,61  
19Remco KrouwelDJ HannesL1-pa26,95183,82  
20Judith Olsman - HansGentleL1-pa27,85185,7  

M/1sp-pa (5 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Suzanne RomanCasanovaM1-pa0140,4665,72
2John HolWantedM1-pa13,8173,56  
 
3Wienik LokhorstIdoolM1-pa17,05180,02  
4Wilco WassinkIcoletM1-pa18,05170,04  
5Wito MinkStal Hulkesteijn's OtisM1-pa38,45192,89  

ZZZ/1sp-pa (8 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Liedewij GelderblomAbdullah-HZ1-pa13,15157,29  
2Albert HooyerAmyZZ1-pa13,75161,42  
 
3Clemens VerspeekElsenburgh's ThomasZZ1-pa17,6175,15  
4Henry BastNero FZ1-pa17,9166,71  
5Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZ1-pa25,4169,8  
6Albert HooyerByouxZ1-pa25,75164,48  
7Clemens VerspeekElsenburgh's JasperZZ1-pa28,8161,55  
8Erik Van den BoschElyviaZ1-pa40,15169,26  

L/2sp-po (6 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Femke BootLibero van Stal 't Olland, Kate van de KoerbergL2-po0153,6735,85140,61
2Haico JanssenJannes, CodraL2-po1,45156,87  
 
3Lobke WeijersKjni van Lisan, ReflectionL2-po6,5166,97  
4Stacey Van den AkkerMr Boots, Mr GreyL2-po9,9161,78  
5Jan Van SlotenHEGELSHOF'S DAPHNE, HEGELSHOF'S ROOSL2-po12148,66  
6Mary Bakker - Van BijnenSellemshoeve Youri, Rianwyn ArmaniL2-po14,25158,41  

MZZZ/2sp-po (13 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Petra AchtereekteLooki, Miss MollyM2-po0147,6670,54
2Aart-jan JansenFlip, PerryZ2-po3147,94  
3Marlou PostmaSharonahoeve Ian, Thunder's RenzM2-po3149,72  
4Danielle Van TuijlShadow, WallyM2-po4,5154,92  
 
5Ischa VinkIwan, SamM2-po6,65153,23  
6Wim Van den BrinkFlip, PeukZZ2-po6,85153,61  
7Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)M2-po8,55157,06  
8Marjolein van Tuijl - JansenElmo, FuryM2-po10,75161,5  
9Sascha OtterChico, BenjiM2-po13,1166,11  
10Rein HazelaarDalco, JoepM2-po16,55173,03  
11Kessy Schrijver - De FeberWarmtebron's Mister Sandman, Warmtebron's Mister BlueZ2-po21,35173,63  
12Sascha OtterCarlos, BenjiZ2-po22,45157,81  
xAnk WickelZodiac, ZorroM2-poUit10   

LMZZZ/2sp-pa (7 spannen)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Herman SimmelinkJelle S. Van Veld Olthof, Hilke S. Van Veld OlthofL2-pa0166,04091,38
2Henk van der WeerdBlakt's Django, RomanM2-pa0164385,76
 
3Sanne De LangDelphine, LardaL2-pa14,7177,39  
4Wito MinkBauke, Harley SM2-pa19,05172,07  
5Albert HooyerAmy, ByouxZ2-pa21140,7  
6Clemens VerspeekElsenburgh's Jasper, Elsenburgh's ThomasZ2-pa26,95177,89  
7Rick RobbersStal Hulkesteijn's Jarno, EagleL2-pa30,75203,5  

Uitsluitingsredenen: Uit10 = verkeerd parcours

Terug naar de top